Burak Sergen’den Önemli Açıklamalar Haber365

0 50

Burak Sergen’den Önemli Açıklamalar

Türk sinema ve dizi sektörünün en başarılı isimlerinden birisi olan Burak Sergen, son dönemde gündemi çok sık bir biçimde meşgul eden eşinin aldatmasına dair konu hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Haber365 sitesine göre başarılı isim, durumu kabullendi.

Boşanacağım

Son dakika gelişmesi olarak karşımıza çıkan ve magazin dünyasını sarsan gelişmeye göre Burak Sergen, kendisini aldatmış olan eşinden boşanmak için davaya açmaya hazırlanıyor. Çok uzun bir dönem boyunca bu konu hakkında konuşmak istemeyen karizmatik oyuncu baskılara daha fazla dayanamayarak konuştur.

Sergen şunları söyledi; yaşamış olduğum şey cidden çok zordu. Herkesin kaldırabileceği ve kolaylıkla kabul edebileceği bir durum değildi. Bundan dolayı tam anlamıyla sarsıldım, üzüldüm. Aldatma gibi bir şey kabul edilemez. İlk başlarda ben de inanmamıştım. Ancak daha sonra ortaya çıkan fotoğraflar da bunu kanıtladı. En kısa zaman içinde boşanma davası açabilmek için avukatıma bu konuda yetki verdim. Gerekli tüm belgeler ve deliller de hazırlanıyor, dedi.

Kabul Etmemişti

Haberler arasındaki bu son dakika gelişmesine göre ilk zamanlarda ortaya çıkan iddiaların ardından başarılı oyuncunun eşi bunu kabul etmemişti. Hatta bu konuda bir açıklama yapan Burak Sergen’in eşi Nihan Ünsal şunları söylemişti; ortaya birden çok fotoğraf çıkmış durumda. Bunlar yalan değil. Ancak bunların tümü eski. Birçok kişi konu hakkında bilgisi olmadan konuşuyor. Onlar hakkında da gerekli davalar başlayacak ve avukatım bu konuda harekete geçecek demişti. Fakat fotoğrafların yeni olduğu anlaşılınca aldatma iddialarının da gerçek olduğu net bir biçimde anlaşılmıştı.

Boşandığı Eşi Destek Verdi

Burak Sergen’in eski eşi ve aynı zamanda oğlunun annesi olan Işıl Sergen ise yapmış olduğu açıklama ile kocasına çok büyük bir destek vererek onun moral bulmasını sağladı ve şunları ifade etti; Burak ile uzun bir süre boyunca eşli kaldım. Kendisi ile güzel günlerimiz oldu. Yaşamış olduğu bu olaydan dolayı çok üzüldüm. Onun çok güçlü bir yapısının bulunduğunu biliyorum. Bu yüzden ilgili tatsız durumun üstesinden geleceğine dair inancım da tam, dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.