Bebeklerde Pişiğe Ne İyi Gelir Kadınlar Kulübü

0 50

Pişik sorununa karşı deneyimli olan anneler forumlardan yararlı bilgiler verir. Bunun üzerine bilgi sahibi olan yeni anneler pişik problemini çözmek için harekete geçebilir ve bebeklerine sağlıklı günler sunabilir.

Bebeğim Pişik Olmuş Ne Yapmalıyım?

Bebeklerde pişiğe ne iyi gelir Kadınlar Kulübü bünyesinde sık sık ele alınan konulardan bir tanesidir. Bu duruma dair öncelikle:

  • Pişiğin olduğu bölgeyi temiz mendil ya da pamuk eşliğinde temizlemek gerekir.
  • Ilık su ile yaptırılan banyo eşliğinde rahatlamaları mümkün olabilir.

Duşun ardından bölgenin iyice kurulması önem arz eder. Bu süreçte bölgeyi kuru tutmakta ve bezlerini sık sık değiştirmekte fayda var. Ardından da yine pişik olan alana etkili olan kremleri ya da merhemleri sürerek en kısa sürede pişik sorununa son verebilirsiniz.

Bebeklerde İshal Pişiğine Ne İyi Gelir?

İshal olan bebeklerde pişik sorunu sık sık yaşanır. Bunun üzerine bebeklerde pişiğe ne iyi gelir Kadınlar Kulübü forumlarından:

  • Cilde çinko oksit içeren merhemlerin sürülmesi fayda sağlar.
  • Bezin sık sık değiştirilmesi ve bölgenin temiz tutulması öneilir.

Katkısız ve de kokusuz olan pişik kremlerinden yana tercihinizi yapmanız önem arz ediyor. Bunun için de uzman görüşlerini dikkate alabilirsiniz. Öyle ki uzmanlar tarafından içeriğinde çinko bulunan merhemlerden söz edilir. Buna ek olarak etkili nemlendiricilere değinilir. Düzenli kullanım üzerine pişik sorunlarına son verilir. Aynı şekilde forumlardan da bu probleme dair pişik kremi tavsiyelerine yer verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.